Mūsu pakalpojumi

Biznesa konsultācijas

ERP sistēmas ieviešana ir cieši saistīta ar biznesa procesu optimizāciju, organizācijas un finanšu vadības jautājumiem. Eberstein Business Solutions nodrošina biznesa konsultācijas pakalpojumus līdzās ar biznesa analīzes un programmatūras ieviešanas procesam, lai panāktu vislabāko rezultātu tieši jūsu organizācijas mērķu ietvaros, balstoties uz LEAN principiem un nodrošinot vienkāršu ISO sertifikācijas procesu vēlāk.

Pārdošanas konsultācijas

Biznesa procesi ir kļuvuši diezgan sarežģīti un elastīgi laikā, kad uzņēmumiem ir jāorientējas uz klienta vajadzībām vairāk kā jebkad iepriekš. Tehnoloģiju ātrie attīstības tempi vadītāju lēmumu pieņemšanas procesu neatvieglo. Mēs jūs vadīsim šajā sarežģītajā informācijas sistēmas izvēles procesā un norādīsim uz optimizācijas vietām un jaunām biznesa iespējām, kuras paver mūsdienu informācijas tehnoloģijas.

Izpēte un audits

Biznesa procesu izpratne un detalizēta definēšana prasa gan akadēmiskas zināšanas, gan praktisku darba pieredzi. Eberstein Business Solutions ir apvienojis šos abus aspektus informācijas tehnoloģiju jomā, lai spētu izstrādāt detalizētu IT attīstības plānu jūsu uzņēmuma biznesa procesiem, ko varēsiet izmantot gan informācijas sistēmas ieviešanas gaitā, gan citos projektos.

Ieviešana

Veiksmīga programmatūras ieviešana ir pamats tās turpmākai efektīvai izmantošanai. Mēs pievēršam šim posmam vislielāko uzmanību. Mūsu IPMA sertificēti projektu vadītāji rūpīgi seko, lai projekts noritētu saskaņā ar ieviešanas metodoloģiju un izstrādāto plānu. Mēs pārspējam nozares vidējos rādītājus veiksmīgu ERP projektu ieviešanā.

Apmācība

Mēs sniegsim profesionālas gala lietotāju apmācības pēc sistēmas ieviešanas, lai nodrošinātu plūstošu pāreju no iepriekš izmantotās sistēmas un maksimālu efektīvu tālāko jaunās sistēmas izmantošanu Eberstein Business Solutions piedāvā gan idividuālas, gan standartizētas klases apmācības sistēmas lietotājiem.

Pielāgošana

Enterprise by HansaWorld programmatūras standarta versija nodrošina nozarē plašāko ERP sistēmas funkcionalitāti. Savukārt mēs piedāvājam veikt gan nelielu atskaišu un funkciju pielāgošanu, gan pavisam jaunu funkcionālu bloku izstrādi, kas ļaus realizēt sistēmā pat visspecifiskākos jūsu biznesa procesus un būs iebūvētas kopējā sistēmā, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju un procesu automatizāciju.

ERP support

Klientu atbalsts

Gan jaunam, gan pieredzējušam programmatūras lietotājam var būt kritiski nepieciešams saņemt ātru un kvalitatīvu atbildi gan uz tehnisku jautājumu, gan meklējot padomu kā ātrāk paveikt kādu darbību. Eberstein Business Solutions piedāvā 4 dažādu līmeņu atbalsta pakalpojumus. Klients var izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma apjomu un kontrolēt izmaksas - sākot no standarta atbalsta paketes darba laikā līdz pat 24/7 atbalsta ar konsultanta pieslēgšanos klienta datu bāzei.

ERP integration

Integrācija

Mēs nodrošinam HansaWorld programmatūras sasaisti un datu apmaiņu ar jebkuru citu programmatūru, ja tāda ir nepieciešama jūsu uzņēmumam, vai jūs izlemjat turpināt izmantot kādu no iepriekš lietotām programmām ļoti specifisku uzdevumu veikšanai.

ERP on cloud

Hostings

Atvieglojiet savu ikdienu pēc HansaWorld programmatūras ieviešanas un nododiet visas rūpes par servera tehnisko uzturēšanu, brīvās diska vietas kontroli, ātruma rādītājiem, infrastruktūru un darbības stabilitāti (elektrības padeve, interneta kapacitāte) kvalificētiem speciālistiem. Jūsu datu serveri uzturēsim virtuālajā vidē (mākonī), kas ir pasargāts no biežākām problēmām un tas tiks kontrolēts, tam veidosies rezerves kopijas kas periodiski tiks pārbaudītas uz datu integritāti.