Standard ERP by HansaWorld

Integrēta vadības programmatūra vidējiem un lieliem uzņēmumiem

 • Visas biznesa vadības funkcijas vienotā risinājumā.
 • Lietojams jebkurā vietā uz dažādām ierīcēm.
 • Uzticams: to lieto 550 000 klienti 110 pasaules valstīs.
 • Pilnībā lokalizēts: pieejams 30 valodās ar vietējās likumdošanas pielāgojumiem.
 • Finansiāli izdevīgs jo nodrošina arī nozares specifiskās funkcijas.
 • Vienkārši pielāgojams īpašām vajadzībām.
 • Licences abonēšana – nav nepieciešami lieli sākotnēji ieguldījumi.
 • Modulārs – mēs “salocīsim” risinājumu, kas pielāgots tieši jūsu uzņēmumam.
Standard ERP funkcijas
biznesa vadības sistēma

Integrēta, nevis savienota

Uzņēmuma resursu vadības sistēmas (ERP) Standard ERP pamatā ir jau pierastās funkcijas finanšu grāmatvedībai, klientu pasūtījumu apstrādei, noliktavas pārvaldībai, ražošanas un projektu uzskaitei kas ir papildinātas ar klientu attiecību pārvaldības (CRM) rīku klāstu, e-pastu, interneta veikalu, dokumentu vadību, laika un uzdevumu plānošanu un citām funkcijām, kas veido vienotu biznesa platformu.

Katra jūsu darbinieka darbs ir nozīmīgs kopējā uzņēmuma rezultāta sasniegšanā, uzņēmuma resursu vadības sistēmā (ERP) Standard ERP visi darbinieki strādā vienā programmā, palielinot kopējo uzņēmuma vērtību. Šī pieeja rada unikālu potenciālu dažādu informācijas elementu mijiedarbībai – piemēram, darbinieks, kas strādā ar debitoriem var redzēt visus pārdevēja solījumus, preču piegāžu statusu, remontu un ražošanas procesus. Mārketinga nodaļas darbinieks var veidot epastus visiem klientiem, kas ir vai nav iegādājušies konkrētu preci vai pakalpojumu. Šāda pieeja samazina nepieciešamās investīcijas datortehnikā, vienkāršo visaptverošu atskaišu sagatavošanu un nodrošina zemas kopējās izmantošanas izmaksas (TCO, Total Cost of Ownership), izslēdzot nepieciešamību uzturēt un atjaunināt risinājumus, kas savieno dažādās biznesa datorsistēmas.

Attālināta piekļuve un mobilie risinājumi

Uzņēmuma resursu vadības sistēma (ERP) Standard ERP savienos jūsu attālinātās noliktavas, veikalus un starptautiskus birojus bez termināla emulācijas vai citiem sarežģītiem un dārgiem risinājumiem. Ja jums nepieciešamas reāla laika atskaites par vairākiem veikaliem, birojiem vai uzņēmumiem, tālāk meklēt nav vērts – Standard ERP by HansaWorld ir īstais risinājums, tas darbojas uz tādām mobilajām iekārtām kā dažādi plaukstdatori, iPhone, iPod touch, iPad un viedtelefoniem ar Android operētājsistēmu.

Iebūvēti nozaru funkciju risinājumi

Sistēmas standarta versijā ir iebūvēti vairāku nozaru uzskaites risinājumi tā, lai dažādas sistēmas daļas varētu darboties vienoti. Programmā ir vairāk kā 20 nozaru vajadzībām veidoti funkciju bloki:

 • POS – pārdošanas uzskaite mazumirdzniecībai un čeku drukāšana tieši no Standard ERP
 • Ražošana un MRP  – automatizēta ražošanas plānošana un izejvielu iepirkšana.
 • Īre – īres līgumi un automatizēta rēķinu veidošana par periodiem.
 • Servisa pasūtījumi – sērijas numuru vēsture, darba lapas un automatizēta rēķinu veidošana.
 • Projektu kalkulācija – projekti un projektu budžetu vadība.
 • Noliktavas pārvaldība – lielu noliktavas platību pārvaldība.
 • Viesnīca – viesnīcas vadība: no reģistrācijas brīža līdz aizbraukšanai, integrācija ar SiteMinder.
 • Restorāns – pasūtījumu pieņemšanas automatizācija, integrācija ar virtuves vadību. 
Sazinieties ar mums, ja jūs meklējat nozares risinājumu, kas šeit nav minēts.

Iebūvētas CRM funkcijas

Atgādiniet sev par veicamajiem uzdevumiem, pievienojot saiti uz attiecīgajiem dokumentiem un norādot laiku, kad tas ir jāpaveic. Piemēram, strādājot ar debitoriem, varēsiet atvērt rēķina ierakstu. Tāpat varēsiet izmantot automātisku paziņojumu, e-pastu un īsziņu sūtīšanu klientiem vai to grupai no sistēmas. Iebūvētās CRM funkcijas ļauj vienuviet uzkrāt tādu svarīgu klientu informāciju kā: kontaktpersonas, pēdējie pirkumi, pasūtījumi, maksājumi, telefonsarunas.

Minimāli sistēmas pielāgojumi

Jūsu uzņēmumam būs nepieciešami minimāli sistēmas pielāgojumi, jo resursu vadības sistēma (ERP) Standard ERP apvieno pasaules labāko biznesa praksi. Divdesmit gadu darba pieredze, vairāk kā 77 000 klientu 110 pasaules valstīs – tas viss ir ļāvis HansaWorld apvienot pasaules labāko biznesa praksi sistēmas funkcionālajos moduļos tā, lai jaunajiem klientiem būtu nepieciešamas minimālas investīcijas pielāgojumos un to uzturēšanā. Tomēr, ja vēlaties savam uzņēmumam īpaši pielāgotu risinājumu, veiksim to, izmantojot efektīvākos programmēšanas līdzekļus nozarē.

Jauktas platformas

Ar resursu vadības sistēmu Standard ERP jūs varat izvēlēties sev tīkamu operētājsistēmu, jo serveri iespējams darbināt uz dažādām UNIX, Linux, Apple (Mac OS X) un Windows operētājsistēmu versijām un lietotāji var pēc savas izvēles izmantot Windows, Apple, Linux operētājsistēmas, dažādas internet pārlūkprogrammas un dažādas mobilās ierīces.

Konsolidācija un funkcijas starptautiskam biznesam

Sistēma atbalsta ne tikai ierakstu veikšanu dažādās valūtās, bet arī grāmatvedību divās bāzes valūtās. Atšķirība starp vairākām valūtām un divām bāzes valūtām ir tāda, ka izmantojot divas bāzes valūtas sistēma veido katra ieraksta grāmatojumu divās valūtās, konvertējot visas summas atbilstoši tās dienas valūtas kursam, lai vēlāk jūs varētu konsolidēt vairāku kompāniju datus  un pat pārskatīt atskaites vienā valūtā bez papildu pārrēķiniem.

Analīze un Biznesa inteliģence (BI)

Vienota biznesa platforma paver plašas analīzes iespējas, netērējot tam daudz laika tādēļ, ka visi dati atrodas vienuviet. Tas ļauj jums analizēt apgrozījumu un rentabilitāti par jebkuru jūsu uzņēmējdarbības dimensiju. Ar tādu pieejamo datu apjomu, ir loģiski to attēlot arī grafiski. HansaWorld piedāvā Biznesa Analīzi, kas ir reāllaika biznesa inteliģences rīks, kam nav nepieciešama iepriekšēja, ilgstoša datu sagatavošana – dati grafiskiem pārskatiem tiek ņemti tieši no Enterprise datu bāzes.

E-komercija

Mūsdienās liela daļa darījumu notiek tīmeklī un tā vairs nav lielo uzņēmumu privilēģija. ERP sistēmā Standard ERP by HansaWorld ir iebūvēts tīmekļa serveris, kas ļauj jums uzreiz ievietot savu biznesu internetā. Veidot tīmekļa lapas un mainīt to saturu ir iespējams bez programmēšanas palīdzības. Pieejami gatavi šabloni tīmekļa lapu un tīmekļa veikala izveidei.  Arī web serveris ir veidots, ievērojot to pašu – viena servera un vienas datu bāzes arhitektūru: ievadiet preci vai pakalpojumu sistēmā, nosakiet tā cenu, norādiet aprakstu, pievienojiet attēlu un prece tajā pat laikā būs pieejama arī jūsu interneta veikalā. Tieši tik vienkārši tam vajadzētu būt vienmēr! Uzņēmuma resursu vadības sistēma (ERP) Standard ERP nodrošina iespēju klientam, kas pasūtījis preci interneta veikalā, saņemt automātisku pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pastu vai mobilā tālruņa īsziņu, bet noliktavas pārzinis saņems paziņojumu par noliktavā iztrūkstošajām precēm

Ātra komunikācija ar ārējām sistēmām

Šodien uzņēmums saskaras ar vajadzību savus biznesa datus nodot ārpus sava uzņēmuma. Kā to izdarīt ātri un precīzi? HansaWorld piedāvā saviem klientiem unikālu pieeju citu piegādātāju pakalpojumiem tieši no resursu vadības sistēmas Standard ERP un lielākajā daļā gadījumu, bez nepieciešamības instalēt atsevišķu programmnodrošinājumu. HansaWorld uztur šos pakalpojumus uz saviem serveriem un dod iespēju jums tos izmantot pēc nepieciešamības, maksājot tikai par izmantoto pakalpojumu apjomu. Ar vienu klikšķi ir iespējams, piemēram:

 

 

 

 • aplūkot sadarbības partnera juridiskos un finanšu datus kā arī adresi un amatpersonas no Lursoft;
 • apstrādāt kredītkaršu darījumus;
 • sekot piegāžu izpildei tiešsaistē ar transporta kompānijas datorsistēmu;
 • automatizēt e-Rēķinus;
 • nosūtīt īsziņas (SMS);
 • automātiski iesniegt atskaites VID ar EDS palīdzību;
 • automātiski veikt maksājumu sagatavošanu internetbankai.

Uzziniet ko var iegūt Jūsu uzņēmums

Pasūtiet jūsu esošās ERP sistēmas auditu un saņemsiet skaidru rīcības plānu, kā organizēt efektīvus un caurspīdīgus biznesa procesus savā uzņēmumā.

Iepazīsti Standard ERP video demonstrācijās